Nano-impregnace stavebních materiálů - výrobce Nanobala

Dokonalá  ochrana  betonových  staveb

info@nanobala.cz
+420 774 399 343
Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek Impregnace NANOBALA - dokonalý účinek

Hydrofobní impregnace na probarvený beton, imitace kamene a teraso - BTProtect

Hydrofobní impregnace BTProtect je určena k dlouhodobému voduvzdornému ošetření méně savých a probarvených betonových povrchů a k vyvolání odpudivého efektu vůči nečistotám.

Má široké použití zejména na ploty, teracové i zámkové dlažby, minerální fasády, obklady z umělého kamene, schodiště, betonové zídky, sloupy, opěrné zdi, obrubníky, podezdívky, chodníky, příjezdové cesty, prostory kolem bazénů nebo terasy.


Impregnaci BTProtect lze použít pro zesílení ochranného hydrofobního účinku silikonových, akrylátových fasád a marmolitu.

Impregnace BTProtect je nanotechnologický přípravek na bázi rozpouštědla.

Ukázka funkce impregnace na probarvený beton BTProtect

Hydrofobní impregnace působí ochranně proti vodě a zároveň udržuje čistotu povrchu. Umožňuje vzdušnou prodyšnost podkladu a zachovává jeho paropropustnost.

Nanotechnologická impregnace nevytváří nepropustný film - vsákne do povrchové vrstvy betonu a stane se jeho součástí.

Nano nátěr BTProtect jemně oživuje barevnost ošetřeného materiálu, proto je vhodný především na probarvený beton, teraso apod.

Nano impregnace chrání betonové objekty před poškozováním kyselými dešti a zplodinami z ovzduší.

Omezuje znečištění stavebních objektů (fasád, plotů) odstřikující břečkou a solankou u frekventovaných komunikací - má samočistící funkci.

Nepromokavost ošetřených betonových staveb zlepšuje jejich izolační vlastnosti a zabraňuje vzniku mikrotrhlin způsobených promrzáním. Nano-nátěr omezuje sprašování betonu a usnadňuje údržbu betonové podlahy v interiéru.

Impregnace BTProtect poskytuje betonovým materiálům ochranu před tvorbou vápenných výkvětů, plísní, omezuje růst mechů, lišejníků a řas.

Nanovrstva zamezuje poškozování betonu ultrafialovým zářením, je UV odrazivá.

Předností nano-impregnace je snadná aplikace a obnovitelnost ochranné vrstvy bez pracného odstraňování původního nátěru.

Hydrofobní impregnace BTProtect prodlouží životnost Vašeho domu, plotu, ochrání Vaši stavbu až po dobu 10 let. Doba účinku je závislá na mechanickém zatížení ošetřeného povrchu.

Nano impregnace BTProtect je určena na nový, nezasolený a nezoxidovaný beton a na betonové objekty vystavené vnějším povětrnostním podmínkám maximálně do 1 roku po jejich dokončení (vyzrátí). Účinek nanotechnologické impregnace je podmíněn chemickou čistotou podkladu.
Na starší betonové stavby a narušený beton je určen přípravek CCProtect.

 

Technické parametry výrobku:

Nano-impregnace BTProtect neobsahuje žádné vosky, silikony, ani akrylátové složky. Nano vrstva je odolná teplotám do cca 120°C. Nechrání před rozpálenými tuky.

Základní složení: Směs organických rozpouštědel se speciálními nanopřísadami.
Barva: Průhledná, téměř bezbarvá.
Míchání: Není nutné, použijte přímo z originálního balení. Před použitím protřepejte.
Spotřeba: Cca 80 až 150 ml/m2 podle nasákavosti povrchu.
Návod k použití hydrofobní impregnace BTProtect:
Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, zbaven prachu a nečistot, bez plísní, mechů a řas. Nesmí být zoxidovaný ani zasolený.
Teplota při aplikaci: +5°C až +30°C

 

Aplikace impregnace BTProtect:
nanést namáčením, nátěrem nebo postřikem. Povrch se musí impregnací celoplošně navlhčit. Při aplikaci sprejováním je nutné zajistit dostatečnou ventilaci. Aerosol nesmí být inhalován, jinak by mohlo dojit k poškození plic.
Usazení nanovrstvy: Nastane po 24 hodinách v suchu při aplikační teplotě, při dostatečné ventilaci.
Čištění povrchu: Oplachem čistou vodou. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky!
Obnovení nátěru: Po odeznění účinku může být impregnace BProtect stejným způsobem aplikována znovu.

Funkčnost hydrofobizace betonu: až 10 let podle expozice povrchu

 

Balení hydrofobní impregnace BTProtect:

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

Fasáda z imitace kamene Dlažba z probarveného betonu pro impregnaci BTProtect

Impregnace betonu a imitací kamene BTProtect technický listtechnický list impregnace BTProtect

Impregnace betonu a imitací kamene BTProtect bezpečnostní list bezpečnostní list impregnace BTProtect

Datový list BTProtectdatový list impregnace BTProtect

Nano-impregnace | E-shop | Impregnace kamene | Impregnace betonu | Impregnace keramiky | Impregnace dřeva | Impregnace textilu a kůže | Impregnace skla | Čistič displejů | Nano-stěrače

Odstraňovače nečistot | Odstraňovač mechu | Odstraňovač cementu | Odstraňovač rzi | Odstraňovač nátěrů | Demi-voda | Isopropanol | Technický líh

Copyright © 2010 - 2020, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno